مهمترین سوالات رایج در مورد برق اضطراری دوربین مدار بسته

مهمترین سوالات رایج در مورد برق اضطراری دوربین مدار بسته

سوالات-رایج-برق-اضطراری

پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها بخوانید تا بتوانید به سوالات احتمالی خود در مورد برق اضطراری دوربین مدار بسته ۱۲ ولتی پاسخ دهید و انتخاب مطلوبی برای استفاده از برق اضطراری داشته باشید ..

۱-تفاوت دستگاه برق اضطراری optiplus با ups از لحاظ خروجی چیست؟

UPS220 ولت جهت روشن ماندن دستگاه هایی استفاده می شود که با ولتاژ برق شهر کار میکنند ولی OPTIPLUS در دستگاه هایی که با ولتاژ ۱۲ ولت مانند دوربین مدار بسته کار می کنند استفاده می شود.
خروج UPS 220 ولت مانند برق شهر می تواند کلیه تجهیزات ۲۲۰ ولتی را روشن نگه دارد ولی ups12 ولت ( که ما به عنوان اولین تولید کننده این محصولات آن را در بازار ایران به نام IPS نام گذاری کرده ایم و اکنون این محصول به نام IPS شناخته می شود ) دارای خروجی ۱۲ ولت بوده و مخصوص تجهیزات ۱۲ ولتی مانند دوربین مدار بسته می باشد.

۲- شرکت برق اضطراری سبزوار چه خدماتی ارائه می دهد که رقبای شما ارائه نمی دهند؟

شرکت ما کلیه قطعات به کار رفته شده در دستگاه های برق اضطراری را به مدت یک سال مشمول گارانتی تعویض قرار می دهند ولی سایر شرکت ها سوختن برخی از قسمت های به کار رفته در دستگاه مانند آداپتور یا … را گارانتی نمی کنند چرا که آنها از آداپتور های چینی موجود در بازار استفاده میکنند که گارانتی ندارند.
۱) تضمین کیفیت کالا با گارانتی تعویض
۲) قیمت مناسب
۳) سادگی در نصب و راه اندازی
۴) پاسخگویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته
۵) مشتری مداری
۶) انعطاف پذیری در تولید انواع دستگاه و با خروجی های مختلف ( پذیرفتن سفارش بر طبق نیاز مشتری )

۳-  کیفیت دستگاه برق اضطراری به طور کامل چگونه است؟

استفاده از قطعات مرغوب موجب کاهش مرجوعی دستگاه شده است.
اگر بخواهیم کیفیت دستگاه برق اضطراری تولید شده توسط شرکت ما با محصولات چینی یا سایر محصولات مشابه ایرانی مقایسه نماییم باید بگوییم هر آپشنی که در تمام محصولات دیگر وجود دارد در محصول ما نیز وجود دارد کاتالوگ این محصول در ۱۲ صفحه در مورد تمام جزئیات فنی این محصول به طور کامل توضیح داده شده است.
تمام انواع مدارات محافظ از سخت افزاری و نرم افزاری، حتی پیش بینی احتمال خطا های کاربر نیز در نظر گرفته شده است ضمانت یکساله تعویض این دستگاه خود نشان از اطمینان تولید کننده در کیفیت محصول بوده است. اما چرا قیمت این محصولات اینقدر مناسب است در اینجا باید خدمت شما عرض کنم ما از آن دسته شرکت هایی نیستیم که تصور کنید گران فروشی باعث افزایش فروش می شود به دلیل اینکه مردم غالبا تصور میکنند چیزی که گران تر است حتما بهتر است!!!
ما سوء استفاده از این تفکر عمومی را نمیتوانیم بپذیریم و معتقدیم همکاران عزیزمان به مسائل فنی مرتبط با این محصول آشنایی نسبی دارند و می دانند قیمت تمام شده این محصول در تیراژ بالا کاهش می یابد.
ما قدردان استقبال بی نظیر همکارانمان از محصول بوده ایم و هستیم و سعی کردیم همواره منصفانه ترین قیمت ها را ارائه دهیم.

۴- قیمت محصول شما نسبت به محصولات مشابه چگونه است ؟

از انجایی که حفظ کیفیت اولویت ما می باشد با بهینه کردن مراحل تولید توانسته ایم محصولاتمان را علاوه بر حفظ کیفیت، با قیمت مناسب به بازار عرضه نماییم.
تنوع محصولات ما بسیار زیاد است و از ارزان ترین قیمت بازار تا گران ترین آن توسط شرکت ما تولید شده است.

۵- روش ارسال کالا به چه صورت است؟

از آنجا که ما علاوه بر فروش قراردادی، دارای فروشگاه آنلاین نیز هستیم و فروش اینترنتی هم داریم حتی برای ارسال کالا به دور افتاده ترین نقاط کشور هم هیچ گونه مشکلی نداشتیم.
شرکت های باربری در سبزوار بسیار قوی و متعهد هستند و در ده سال گذشته هیچ موردی بروز نکرده است که کالایی برگشت بخورد یا برای تحویل آن مشکلی وجود داشته باشد.
ضمن اینکه تمام شرکت های باربری، تیپاکس، پست و اتوبوس شرکت ما را می شناسند و در صورت بروز هر گونه مسئله ای با ما تماس می گیرند.
البته ارسال کالا با یکی دو روز تاخیر در بعضی روز های خاص که ترافیک جاده ای زیاد است ممکن است وجود داشته باشد.

۶- هزینه حمل و نقل بر عهده کیست؟

هزینه حمل و نقل کالا بر عهده مشتری می باشد.

۷- برای نصب دستگاه نصاب هم میفرستید؟

ما در اغلب شهر های ایران نماینده داریم برای نصب دستگاه همشریان عزیز را به نمایندگی ها در شهر خود ارجاع می دهیم.

۸- هزینه ی ۸ دوربین و دستگاه برق اضطراری همراه با نصب و اجرا چقدر برآورد می شود؟

در نصب و اجرای دوربین مدار بسته و برای روشن کردن دوربین های مدار بسته دو روش وجود دارد: روش اول که برای هر دوربین و دستگاه DVR یک آداپتور در نظر می گیریم که به این روش استفاده از آداپتور پراکنده می گویند.
روش دوم که به این صورت است که برای همه دوربین ها و دستگاه DVR یک آداپتور مرکزی در نظر می گیریم ( روش آداپتور مرکزی )

۹- اگر بخواهیم برای سیستم های دوربین مدار بسته برق اضطراری داشته باشیم دو روش وجود دارد:

روش اول : استفاده از ups220 ولت می باشد در این حالت فرقی نمی کند که روش تغذیه دوربین ها با آداپتور مرکزی یا با آداپتور پراکنده انجام شده باشد ما می توانیم آداپتور مرکزی یا پراکنده را به جای اینکه به برق شهری متصل کنیم به خروجی UPS220 ولتی متصل کنیم در این حالت هزینه تمام شده پروژه بسیار بالا برآورد می شود چرا که قیمت UPS220 زیاد بوده و بازده باطری به دلیل تلفات اینورتر و آداپتور کاهش می یابد.
روش دوم : استفاده از دستگاه برق اضطراری ۱۲ ولتی (IPS) می باشد. در این روش به دلیل اینکه خروجی IPS دوازده ولت است آداپتور مرکزی یا آداپتور پراکنده از سیستم دوربین مدار بسته حذف می شود و IPS به جای آداپتور ها قرار می گیرد تقریبا می توان بگوییم که تا الان هیچ گونه هزینه ای بابت برق اضطراری به پروژه اضافه نشده است و قفط هزینه باطری برای داشتن برق اضطراری به مبلغ پروژه اضافه می گردد. که هزینه باطری در IPS نسبت به UPS220 ولت کمتر می باشد.
بدلیل اینکه توان باطری در IPS مستقیما به دوربین ها و دستگاه DVR‌ منتقل می شود. ولی در UPS220 ولت حدود ۵۰٪ از توان باطری در مدارات اینورتر و آداپتور مربوط به دوربین ها تلف شده ، بنابراین در UPS220 ولت در مقایسه با IPS دو برابر هزینه می شود.
این در حالی است که باطری ها پس از مدتی دچار فرسایش شده و کارایی خود را از دست می دهند بنابراین هزینه دوره ای تعویض باطری ها نیز در UPS220 ولت دو برابرIPS می باشد.
به نظر می رسد استفاده از دستگاه های برق اضطراری ۱۲ ولت تاثیر بسیار ناچیزی روی قیمت تمام شده پروژه می گذارد.
استفاده از دستگاه های برق اضطراری ۱۲ ولت در بعضی از پروژه ها محدودیت هایی دارد مثلا در دوربین های IP‌ که به روش POE تغذیه می شوند امکان استفاده از این دستگاه وجود ندارد.

۱۰- با دستگاه optiplus ‌باطری چقدر شارژ نگه میدارد؟

با توجه به این که به دستگاه برق اضطراری چه نوع تجهیزاتی متصل است و باطری باید چه نوع تجهیزاتی را روشن نگه دارد زمان نگهداری شارژ متفاوت می شود ولی ما میتوانیم در صورتی که زمان نگهداری شارژ برای ما کافی نباشد با توجه به کاتالوگ دستگاه، باطری های دیگری را با باطری های قبلی موازی کنیم تا نگه داری شارژ بیشتر شود.

تلفن های سانترال با دستگاه OPTIPLUS ساپورت می شود؟

بله

 

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۵
بازدید :11

مقالات مرتبط با مهمترین سوالات رایج در مورد برق اضطراری دوربین مدار بسته

بدون دیدگاه برای پست " مهمترین سوالات رایج در مورد برق اضطراری دوربین مدار بسته "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

با عضویت در خبر نامه اولین نفری باشید که از اخبار سایت با خبر بشوید.